Tiruriru
Blog > Komentarze do wpisu
Lux Veritas nie przeprosi
Lux Veritas musi przeprosić Owsiaka. Cały artykuł tutaj. Nas interesuje tylko jeden fragment, który musi być powtarzany jak mantra na antenie TV Trwam przez siedem kolejnych dni:

"Fundacja Lux Veritatis przeprasza fundację WOŚP za wyemitowanie komentarza do filmu "Przystanek Woodstock - przemilczana prawda", który zawierał nieprawdziwe treści w zakresie informacji, że organizatorzy zezwalają na rozpijanie młodzieży, na polu namiotowym istnieją oflagowane punkty dystrybucji marihuany i jest ona rozpowszechniana wśród uczestników imprezy, a na ziemi pełno leżących ludzi odurzonych narkotykami. Oraz, że impreza ma satanistyczny charakter"Tyle decyzji sądu. Mamy jednak nadzieję, że Ojcu Dyrektorowi nie zmięknie rura i widzowie TV Trwam usłyszą coś zupełnie innego:

"Fundacja Lux Veritatis przypomina że film "Przystanek Woodstock - przemilczana prawda", który zawierał prawdziwe treści w zakresie informacji, że organizatorzy zezwalają na rozpijanie młodzieży, na polu namiotowym istnieją oflagowane punkty dystrybucji marihuany i jest ona rozpowszechniana wśród uczestników imprezy, a na ziemi pełno leżących ludzi odurzonych narkotykami. Oraz, że impreza ma satanistyczny charakter, można kupić w naszym sklepie wysyłkowym już za 59,90 PLN."
wtorek, 28 lutego 2006, zorc

Polecane wpisy

  • Przenieśliśmy sobie bloga

    Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... Od niedawna jesteśmy w zupełnie nowym miejscu www.tokfm.pl/blogfm Serdecznie zapraszamy

  • Odśnieżanie metodyczne

    Wrócił śnieg, a wraz z nim problemy, o których pisaliśmy niżej. Jest kilka szkół odśnieżania. Oto jedna z nich:

  • Nie-Boskie Żarciki Andrzej Czeczota

    Pan Andrzej Czeczot znów zaszczycił Radio TOK FM swoją obecnością. Tym razem przyniósł ze sobą, m.in. rozmowę z Panem Bogiem. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizj

Add to Google


My site is worth $522,253.
How much is yours worth?

darmowe liczniki