Tiruriru
Blog > Komentarze do wpisu
"P z krzyżykiem" czyli Raczkowski i Urban u nas

Drugi tydzień działalności Blog FM na antenie Radia TOK FM zakończyliśmy wizytą Jerzego Urbana i Marka Raczkowskiego. Zachęcamy do lektury nagrania tej rozmowy. Część pierwsza i druga. Wersja WMA: część 1 i część 2.


piątek, 24 marca 2006, zorc

Polecane wpisy

  • Dzisiejsze rocznice

    Rocznice (przede wszystkim jedną, najważniejszą) Jakub Janiszewski omówił z dr Wojciechem Jabłońskim, politologiem z Uniwersytetu Warszawskiego - mp3 .

  • Polska opuszcza weteranów

    Jakub Janiszewski rozmawia z Juliuszem Ćwieluchem z tygodnika Przekrój o weteranach, którymi państwo polskie się nie interesuje. Zapis rozmowy znajdziecie tu (

  • Przetrwaliśmy gorszych, przetrwamy i tych

    Stefan Bratkowski, honorowy prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich napisał ostatnio list do Wysokiego Sejmu RP . Rozmowy o tym liście i o lustracji środowi

Komentarze
Gość: , *.ghnet.pl
2006/08/23 14:25:31
Zastanawiam się, kto bardziej szarga narodowe symbole i wizerunek Polski: panowie Urban i Raczkowski, czy wiceminister Macierewicz swoimi wypowiedziami, albo prezydent Kaczyński swoja nieznajomoscią języków obcych, który na dodatek czyni cnote ze swojej niewiedzy (chwalił się, że w Niemczech nigdy nie był). O Lepperze dzis ponownie skazanym prawomocnie już nie wspomnę. Ciekawe, kiedy z taką gorliwością nimi zajmie się wymiar sprawiedliwości. Mam już 26 lat, ale wciąż liczę, że dożyje tej chwili.
pozdrawiam całą redakcję.
Tomasz z Krakowa
-
Gość: , *.internetdsl.tpnet.pl
2006/08/25 13:09:24
Zgadzam się z panem Urbanem w 100 procentach. Mnie samemu jest cholernie wsytd, że żyję w tak marnym i podłym kraju. Niestety, nie starcza mi odwagi by stąd wyjechać. Cięgle wierze, że będzie tu jeszce kiedyś normalnie. Pozdrawiam redakcję TOK FM, w szególności Kubę Janiszewskiego. Jesteście wielcy. Trzymajcie obrany kurs, a będzie dobrze.
-
Gość: Andrzej K., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/08/28 10:19:37
Mam pytanie. Czy paląc na stosie krawat Samoobrony, pale krawat czy symbol narodowy. Czy jest to złamamie konstysucji czy palenie śmieci. Szanowna red. prosze o porade.

raid@interia.pl

Pozdrawim.

Add to Google


My site is worth $522,253.
How much is yours worth?

darmowe liczniki