Tiruriru
Kategorie: Wszystkie | Agencje donoszą | Dzwonki | Forum | Kaczki | Listy | Lustracja | Program | Relacje | Wideo
RSS
wtorek, 05 stycznia 2010
To będzie MÓJ rok

Z hukiem rozpoczynamy nowy, dwa tysiące dziesiąty rok. Dla niektórych rok "szopenowski".

Szopen

Dla nas niekoniecznie...

piątek, 10 lipca 2009
Facebook Radia TOK FM
Radio TOK FM on Facebook
środa, 25 lutego 2009
Agora :-)
wtorek, 22 kwietnia 2008
Sowińska.pl

Przypomnieliśmy sobie dziś (w kontekście cudownej wiadomości o dymisji) o bzdurach, które pani rzecznik wypisywała na swojej stronie internetowej. Chcieliśmy jeszcze tam zajrzeć i oczom naszym ukazała się następująca informacja

Sowińska

piątek, 04 kwietnia 2008
Na co jeszcze idzie Twój abonament?
Wracając jeszcze do stosunków polsko - niemieckich, to Telewizja Polska (to ta publiczna, co finansowana jest z abonamentu) ogłosiła konkurs. Można wygrać: 150 000 PLN za scenariusz i 15 milionów na realizację filmu (wszystko chyba z tego abonamentu). A film o czym? Oczywiście o wypędzeniach Polaków przez Niemców.
 
 
 
My już mamy jeden pomysł...
Krzyżacy
czwartek, 03 kwietnia 2008
Odpowiedź na teledysk prezydenta
wtorek, 01 kwietnia 2008
Oto polski parlamentaryzm w prima aprilis

Anna Sobecka z PiSu

Anna Sobecka

 

boomp3.com

 

Nelly Rokita - Arnold również z PiSu

Nelly Rokita

 

boomp3.com

 

poniedziałek, 31 marca 2008
Kto przyjechał do Polski?
Prezydent - Gej
czwartek, 27 marca 2008
Policjant szybszy od reprezentantów Polski
Polska, Katowice (PAP) ? Dwóch nastolatków, którzy okradli automat z zabawkami w Wiśle, zatrzymał po krótkim pościgu tamtejszy policjant. Funkcjonariusz w pełnym rynsztunku dogonił złodziei, którzy - jak się okazało - są reprezentantami kadry Polski juniorów w biegach na 110 m przez płotki.

Jak podał w czwartek zespół prasowy śląskiej policji, młodzi mężczyźni w nocy przenieśli maszynę w ustronne miejsce parku z bardziej ruchliwego deptaku. Tam rozbili ją i ukradli z pojemnika na bilon prawie 400 złotych. Na widok policjanta rzucili się do ucieczki.

Pościg nie trwał jednak długo. Już po kilkudziesięciu metrach funkcjonariusz w pełnym umundurowaniu i objuczony sprzętem, dogonił i zatrzymał obu złodziei.

Okazało się, że 18-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego i jego o rok starszy kolega z Wielkopolski przyjechali do Wisły na zgrupowanie kadry.

Podczas przeszukania plecaka jednego z nich znaleziono również telefon komórkowy, który, jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnej bazie, pochodził z kradzieży w poznańskim ośrodku sportowym. Policjanci ustalą, czy do kradzieży tej doszło podczas pobytu w ośrodku zatrzymanych juniorów. Za włamanie do automatu może im teraz grozić nawet 10 lat więzienia. (PAP)
wtorek, 25 marca 2008
Na dobry początek tygodnia

Nie możemy doczekać się płyty

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 96

Add to Google


My site is worth $522,253.
How much is yours worth?

darmowe liczniki