Tiruriru
Kategorie: Wszystkie | Agencje donoszą | Dzwonki | Forum | Kaczki | Listy | Lustracja | Program | Relacje | Wideo
RSS
piątek, 23 listopada 2007
Donaldu dał wszystkim w kość

Donaldu Fidelu Castru Tusku wszystkich wymęczył (włącznie z nami), co widać choćby na tych zdjęciach

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński, Przemysław Gosiewski, Ludwik Dorn

Jak na razie debata średnia (nawet dowiedzieliśmy się o co chodzi - kluby dostały czas proporcjonalnie do wielkości) nie dostarczyła nam emocji. Brat Jarek był taki jak zwykle (tylko przygaszony zdecydowanie bardziej) Wojciech Olejniczak, który teraz mówi najciekawszy też nie jest. Po PSLu nie spodziewamy się niczego oryginalnego, choć Pawlak czasami potrafi nas zaskoczyć... Może jak do głosu dojdą dalsze ławy będzie ciekawiej. A wynik i tak jest znany... Na razie się oddalamy. Obiecujemy czuwać ale biernie.

Expose Donaldu - teil zwei

12:18 Okazało się, że posłowie mają nawet wersję tekstową. Współczujemy. Przerwa do 14:45.

12:16 Skończył. Brawo.

12:14 Ostatnie zdanie... trwa już kilkanaście sekund, gdyż Donaldu zapowiada co w tym zdaniu będzie zamiast je wypowiedzieć. Znamy dwie osoby, które tak mówią Jarosław Kaczyński i George W. Bush. To nie wróży najlepiej...

12:13 Chyba powoli kierujemy się w kierunku końca. Oby!

12:10 Żeby tylko to się nie skończyło tak

12:07 "Do rzeczy!". Nie wierzymy

12:06 Głupie dowcipy trzymają się Donalda.
"Muszę państwa zmartwić, to nie jest kartka na której ktoś napisał Powinieneś kończyć. Niestety nie."
A nam przypomniał się inny premier, który w expose mówił o prawdziwych mężczyznach i kończeniu...

12:05 Musimy się zreflektować ta notka powinna mieć tytuł Expose Donaldu - parte segunda

12:04 Jeden z naszych kolegów w trakcie expose zdążył pojechać na uczelnię, odebrać dyplom, wcześniej odstając swoje w kolejce. Wrócił, spojrzał w telewizor a to co powiedział nie nadaje się do upublicznienia :)

11:59 Welcome to Cuba, Have a nice speech

Fidel Castro

11:58 On, premieru Tusku ma nawet czas żeby się zajawiać. "Za chwilę powiem kilka słów o...". Szczęśliwi czasu nie liczą. Nie jesteśmy szczęśliwi.

11:51 Nie było nas trochę gdyż wyszliśmy na dwór. Wracamy a on dalej gada. Już go nie lubimy a nawet nie jest jeszcze premierem... do końca. Co prawda nie przebije Brata Jarka, którego nie lubiliśmy mniej więcej na rok przed tym jak został premierem (a nawet wcześniej, dużo wcześniej...)

11:29 Przy każdych oklaskach już się cieszymy, że to koniec i za każdym razem się rozczarowujemy.

11:28 Aaaaaa...

11:19 Mamy drugą notkę a Donaldu dalej gada..

Expose Donaldu


11:17 Na zakończenie tej notki proponujemy chwilę oddechu z pudelkiem

 

 

11:12 Donaldu zapewnił, że EURO 2012 odbędzie się w Polsce. Pożyjemy, zobaczymy...

11:11 Nie będziemy zmieniać struktury własności mediów publicznych, chcemy je tylko wyrwać z rąk partyjnych aparatczyków. Czy tylko my dostrzegamy w tym zdaniu dośc sporą sprzeczność?

11:03 Miało być krótko i na temat. Na temat to jest (choć nie do końca jesteśmy tego pewni) ale krótko nie jest na pewno. Kończ Waść, bo Olbrychski wyciągnie zaraz szabelkę...

10:48 Na galerii siedzi góral. A przynajmniej człowiek ubrany w strój regionalny. A tuż przed nim, po cywilnemu, Daniel Olbrychski.

10:43 A tak z innej beczki. Wyszliśmy na chwilkę przed budynek redakcji i oczom naszym ukazało się dziwne zjawisko atmosferyczne. Termometry wskazują temperaturę powyżej zera a drogi są śliskie. I tak podobno jest w całej Warszawie. Ponieważ nie jesteśmy w stanie przypomnieć sobie takiej sytuacji z lat ubiegłych, pomyśleliśmy i doszliśmy do wniosku, że wszystkiemu winna jest Platforma i jej przedstawiciel w mieście stołecznym - Hanna Gronkiewicz Waltz. Ciekawe co na to pan premier?

10:25 Ponieważ jesteśmy z miasta, na wsi nie znamy się wcale. Trochę się pogubliśmy...

10:21 Ten rozdział expose napisał chyba brat Waldemar. Nie dziwi nas to wcale. Przecież premier nie może znać się na wszystkim.

10:20 Wieś nie jest balastem polskiej gospodarki. I od dziś nikt już nie może powiedzieć złego słowa o rolnictwie, rolnikach...

10:14 Pan premier używa swojego ulubionego słowa "zaufanie". Czy my tez mu zaufamy??? No dobra - UF, UF.

10:13 Kolejna obietnica. Ten rząd zanim powstał to zrozumiał. Zrozumiał, że morze jest ważne i żeby było jeszcze ważniejsze należy połączyć je drogami (chyba szybkimi) z resztą naszego mocarstwa. Premier wie co mówi. W końcu pochodzi z Gdańska

10:12 Uff. Już wiemy o co chodzi. Generalnie, to robotnicy mają budować a nie urzędy centralne.

10:11 Donaldu obiecuje, że nie będzie budował mieszkań.

10:00 Premier chce stworzyć szybkie drogi. Co to są "szybkie drogi"? Bo my namierzyliśmy tylko film dokumentalny z 1973 roku

9:58 Problem kluczowy - drogi i autostrady. Wesoła to nowina

9:57 Na galerii wypatrzyliśmy Marka Kondrata i Juliusza Machulskiego. Mamy więc pretekst żeby opublikować poniższy filmik

9:53 Reflaksja autorska: Chyba wraca wersal...

9:46 Brat Jarek nadal śpi. Na szczęście obok czuwa wierny Edgar "Peron", który od czasu do czasu go szturcha. "Szturcha" to głupi wyraz

9:43 Rozejrzeliśmy się po sali i spostrzegliśmy, że zamiast Prezydenta expose słucha tylko orzełek. Taki biały na czerwonym polu.

9:42 "Wolni ludzie wytwarzają więcej dóbr" odkrywczy to on nie jest...

9:39 Nie wiemy jak i gdzie ale w tle Donalda dzwoni jakiś stacjonarny telefon...

9:32 Nie będę numerował RP. Ma być "najjaśniejsza". Trochę w stylu Jarka. O! - Jarek "Light".

9:30 Mówisz - masz. Donaldu "kończy swoje refleksje"

9:30 Dobra, dobra. Styka. Lepiej by powiedział już co będzie a nie co było...

9:27 Donald jedzie po Jarku jak po burej suce (znaczy punktuje rządy PiSu)

9:26 Polakom brakuje zdrowego chłopskiego rozumu.

9:25 Waldemar Zdziwiony?

Waldemar Pawlak

9:23 Kamery pokazują Brata Jarka. Śpi prawie.

9:22 Donald zamierza wyzwalać w Polsce pozytywną energię.

9:18 Teraz Donald tłumaczy dlaczego poprzedni sejm skrócił swoją kadencję.

9:14 Donald jest dumny, że ponad 16 milionów Polaków głosowało 21 października. My będziemy się upierać, że 14 milionów nie poszło głosować...

9:12 "Staje dzisiaj przed wam, tu w polskim sejmie..." (trochę pompatycznie)

9:10 Po expose będzie przerwa dwu i półgodzinna (tak to się pisze?). O! Donaldu zaczyna!

9:08 Debata ma być "średnia" jak powiedział Komorowski. Co to znaczy?!

9:01 No i co? Miało być punktualnie!

8:57 Znaleźliśmy zdjęcie uśmiechniętego Waldemara Pawlaka. To tak samo rzadkie, jak uśmiechnięty Steven Seagal. I co to za miecze???

Waldemar Pawlak

8:50 Donaldu i Waldemaru podpisują deklarację koalicyjną - Pawlak stonowany jak zwykle...

8:48 Zaczynamy powoli...

Odśwież Donaldu - czyli zapowiedź relacji

Tradycyjnie będziemy dzisiejsze wydarzenie relacjonować. Dziś pod hasłem:

Odśwież Donaldu

Serdecznie zapraszamy, bo mamy przeczucie, że może być ciekawie. Dowodem niech będzie poniższa depesza:

"Grubo ponad sto" pytań PiS do Tuska

22.11.Warszawa (PAP) - "Grubo ponad stu" posłów PiS zamierza zadać w piątek pytanie premierowi Donaldowi Tuskowi podczas debaty nad jego expose - zapowiedział w czwartek szef klubu PiS Przemysław Gosiewski.

Dodał, że PiS chce już w piątek spytać Tuska, "dlaczego PO odchodzi od swojego programu wyborczego".

Donald Tusk mówił w czwartek w Sejmie, że liczy, iż nie tylko posłowie koalicji, ale też opozycji "życzliwie wysłuchają" jego expose. Jednak z zapowiedzi posłów PiS wynika, że już w piątek partia ta chce pokazać się jako "twarda opozycja", a Tusk nie może liczyć na "taryfę ulgową".

Tusk zacznie wygłaszać swoje expose w piątek o godz. 9 rano. Po 2,5-godzinnej przerwie, o godz. 13. rozpocznie się debata. PiS dysponuje w niej 85 minutami. Ponadto posłowie mogą zgłaszać się do zadawania pytań premierowi.

"Nie wiem, czy wszyscy zainteresowani już się zgłosili, ale myślę, że to będzie pewno grubo ponad setka osób" - mówił Gosiewski po czwartkowym posiedzeniu klubu.

W debacie głównym "recenzentem" expose ze strony PiS będzie były premier Jarosław Kaczyński. Oprócz niego głos mają zabrać członkowie jego gabinetu, którzy ocenią poszczególne części expose.

Głos zabrać mają: była minister pracy Joanna Kluzik-Rostkowska; była szefowa resortu rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka oraz byli wiceministrowie: sprawiedliwości - Beata Kempa; rolnictwa - Henryk Kowalczyk; spraw zagranicznych - Paweł Kowal i gospodarki - Krzysztof Tchórzewski.

Na zamkniętej liście mówców nie ma nazwiska niedawnego lidera PiS, obecnie zawieszonego w prawach członka partii - Ludwika Dorna. Odśwież Donaldu

Na swoim blogu internetowym Dorn zastanawiał się w czwartek, czy "kolega Gosiewski w ogóle go dopuści do trybuny sejmowej podczas debaty nad expose, a jeśli dopuści, to w której dziesiątce mówców i z jakim czasem do wykorzystania: dwie minuty, cztery, sześć...?"

"W każdym razie już teraz szkicuję swoje wystąpienie (nigdy dotąd tego nie robiłem zawsze mówiłem "z głowy", a nie z kartki), by w razie czego złożyć je do stenogramu i opublikować tu na blogu, na tym forum i tej trybunie, z której nikt zrzucić mnie nie może" - napisał Dorn.

Gosiewski pytany, czy zabronił wypowiedzieć się Dornowi oświadczył w rozmowie z dziennikarzami w czwartek wieczorem po posiedzeniu klubu PiS, że "nikomu nie zakazywał wypowiedzi", a Dorn - tak samo jak inni posłowie PiS - może zadać pytanie premierowi. (PAP)

piątek, 07 września 2007
I po sejmie

Relacja bardziej serio.

22:25 Premier ogłosił, że jest nowym Prokuratorem Generalnym. Aaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!

22:22 "To jest czyste politykierstwo" to słowa Brata Jarka o zgraniu PO w sprawie odwołania ministrów. Mamy jeszcze kilka definicji "politykierstwa". Patrz niżej (cały ten blog)

22:20 "Znając polskie ralia" Co to są "ralia"?

22:17 Jest premier: "Proe Państwa" - chociaż on trzyma fason. A potem wyraził radość z podjętej decyzji. Żenuła.

22:15 Tak nas zafrasował Dorn, że zapomnieliśmy napisać, że Prezydent na wniosek premiera odwołał wszystkich ministrów. Nie musimy dodawać, ale to zrobimy: to ucieczka przed ich wywaleniem przez opozycje i byłych koalicjantów.

22:11 "Proszę Pana." To chyba znak, że kampania ruszyła.

22:07 Uwaga! Wiekopomna chwila. Dorn powiedział "Proszę Pani" a nie "Pre Pani"

22:05 Dorn dziękuje posłom. Ale nie "najuprzejmiej"

22:04 Wiara demokrację parlamentarną zostala dziś umocniona. Nie wydaje nam się...

22:03 Dorn na konferencji: "Pre Państwa"

21:57 Oglądamy wywiad z Tuskiem w telewizorze i jakoś mu nie ufamy. Szczególnie po tekście: "Polacy poczuli dziś ulgę"

21:53 Wydaje nam się, żę powyższy button jest teraz bardziej na miejscu. Tylko na co zostanie nasza rzeczywistość odświeżona?

Samorozwiązanie (to chyba już zaraz) - odsłona druga
Do części trzeciej

21:46 I to, że Dorn podziękował za wynik głosowania

21:45 Żenujące jest to, że posłowie radośnie skandowali po ogłoszeniu wyniku

21:44 I sejm się rozwiązał

21:43 Nie będzie zmian w trybie głosowanie

21:41 Dorn mówi, że się nie da

21:40 Wniosek formalny o zmianę sposobu glosowania na tajny

21:39 Trzymamy kciuki za Kurskiego, żeby się nie pomylił

21:38 Brat Jarekna sali. Uczucia posłów - mieszane.

21:37 Dzwonią po posłów czyli zaraz głosowanie. Chyba, że...

21:04 30 minut przerwy i głosowanie

21:01 Chyba w "absurdalnym okienku" przebiegł nam Ziobro. Odszczekujemy "absurdalne" i prosimy o zoom, żebyśmy lepiej widzieli kto wchodzi.

20:58 Któryś z posłów zarzucił kłamstwo Dornowi, na co ten odpowiedział: "Biorę to na swoje sumienie. W moim sumieniu nie okłamałem."

20:57 A tymczasem do sejmu zbliża się Jarosław Kaczyński. W TVN24 absurdalne okienko z tytułem "Oczekiwanie na przyjazd premiera" i widok na drzwi.

20:50 Wracamy. Kurski prostuje Jurka i Giertycha. Giertych chyba zaraz będzie prostował sprostowanie. Tak, robi to. Chodzi o becikowe. Były dwa projekty - My poparliśmy jeden z nich - mówi Kurski. Giertych: Becikowe to nasz projekt.

20:41 Zrobliśmy sobie przerwę. Trochę wymuszoną ale w sumie chyba wyjdzie nam na korzyść. Kawa, winogrona itd. itp.

20:30 Wrzodak na mównicy: "Wprowadzenie okupacyjnych wojsk amerykańskich z głowicami nuklearnymi". Co!?

20:28 Słaby jakiś. Ale zwrócił nam uwagę, że Kurski wyszedł. Jak dla nas, to poseł Kurski może nie wracać.

20:24 Jurek. Marek Jurek.

20:23 Pani poseł prosi o szacunek dla mniejszości, która jest przeciwna akcesji polski do UE - "Mamy świadomość, że pokojowe (sic!) wyjście z unii byłoby w tej chwili jeszcze niemożliwe."

20:17 Pawlak skończył. Teraz na mównicy posłanka Masłowska - treść wystąpienia na poziomie tej notki czyli na poziomie wczesnego liceum. Pani poseł coś mówi o polskim złotym i obcej (unijnej) walucie. Odbiliśmy Bank Ochrony Środowiska z rąk szwedzkich.

20:16 Coś popsuliśmy i musieliśmy wywalić notkę a tym samym komentarz:

skubi6
2007/09/07 20:12:19
 Ta notka jest wesoła, rozwiązanie Sejmu jest bardzo pozytywnym wydarzeniem, bo trochę się Polska oczyści z tych najgorszych, z tych, którzy na prawdę nie powinni być obecni w polityce.

Ale jedno jest smutne: sondaże. Partia, któgra gardzi prawem, stosuje kolesiostwo ponad wszelką miarę i kłamie ma spore poparcie. Zaradź temu: głosuj i przeknuj innych do głosowania: www.wiadomosci24.pl/artykul/nie_glosuj_na_program_glosuj_na_ludzi_41449.html

20:11 "Warto dobrze pracować. Zawsze. To taka oczywista oczywistość ze strony Pawlaka.

20:10 Pawlak do Kurskiego: Podpowiem Panu jako starszy kolega - żeby zagłosować "za" trzeba nacisnąć zielony przycisk z krzyżykiem.

20:08 Na mównicy Pawlak. Śmieszny. Jak zwykle ostatnio. Wcześniej Giertych huknął, że przypisywanie sobie cudzych zasług przez PiS, to tak jakby rząd Belki przypisał sobie wybór Benedykt XVI.

20:03 Giertych wrócił i powiedział, że PiS musiał się też pomylić przy głosowaniu w senacie. Tego Kurski nie przewidział. Nie zmieniając naszego stosunku do Romana Giertycha musimy głośno musimy napisać: RESPECT.

20:01 Poseł prowadzący w sprawie mundurków po prostu się pomylił. Ryk na sali tak jak Kurski przewidywał. My też się uśmiechnęliśmy... z litości. znowu krzyczą na Kurskiego: "Oszust, oszust"

Samorozwiązanie (to chyba już zaraz)
Do odsłony drugiej

20:00 Roman skończył. My kończymy tę notkę i zaraz wracamy w następnej z kontratakiem Kurskiego.

19:58 Kurski coś skrobie na karteczce - szykuje się do kontrataku.

19:54 Niszczenia Kurskiego i PiSu ciąg dalszy - ustawy którymi chwalił się Kurski i rzeczywiste głosowania. Np. za ulgą prorodzinną zagłosował jeden poseł PiSu. Roman jest niezły. Co raz powtarza pytanie: "Dlaczego Pan kłamał?"

19:50 Giertych zniszczył Kurskiego wytykając mu, że ten mówił o mundurkach jako sukcesie PiSu a w rzeczywistości Kurski zagłosował przeciw mundurkom. Na sali posłowie zaczęli skandować "Kłamca, kłamca!"

19:47 O, Roman. Super!

19:46 Maksymiuk: "My mamy honor..." Hmm...?!

19:44 Powróciła w chwale inwektywa "liberałowie".

19:43 Zdaniem Maksymiuka PiS z PO jest w układzie.

19:42 Maksymiuk proponuje tajne głosowanie - "żeby się okazało kto rzeczywiście jest za samorozwiązaniem"

19:40 Kuchciński wychodzi. Komorowski nadal rozmawia przez telefon a Maksymiuk porównuje posłów do karpi. Zrobił nawet podział ale nie zapamiętaliśmy

19:35 Jakiś nudny ten Olejniczak. Nawet harmider ustał. Olejniczak skończył. Teraz Maksymiuk.

19:33 Olejniczakowi głos się łamie.

19:32 Komorowski skończył przemawiać i od razu zabrał się do rozmowy przez telefon.

19:31 Pielgrzymka posłanek u Kurskiego. Chyba z podziękowaniami. Buzi, buzi.

19:29 I Komorowskiemu czas się skończył. Teraz Olejniczak.

19:29 Krótka dyskusja matematyczna pomiędzy Dornem a Komorowskim o czas wypowiedzi. A tymczasem pani poseł od wykręcania zmieniła okulary.

19:28 Jakaś pani poseł odkręca swoją tabliczkę, ale jakoś jej nie idzie.

19:26 Zauważyliśm, że posłowie mają w ławach poselskich strasznie ciasno. Zapewne dlatego, że ta sala nie jest przystosowana do przyjęcia wszystkich posłów naraz.

19:25 Jemy "Pysznyiger" - taki wafelek.

19:22 Cymański już prawie wyskoczył z ławy. Ależ jest czerwony. I uśmiechnięty.

19:20 Komorowski krzyczy: "To co zrobiliście, to jest Goebbelsowskie oszustwo"

19:18 Teraz Komorowski.

19:17 Kuchciński dostał "standing ovation". My też staliśmy o dokładniej przemieszczaliśmy się na odcinku: toaleta - biurko.

19:13 "Polacy mają więcej pieniędzy, które wydają na konsumpcję i własne sprawy". No, np. na bilet do Londynu.

19:11 Kuchciński pomylił Jacka Kurskiego z Jarosławem. Współczujemy redaktorowi Kurskiemu.

19:10 A posłowie bawią się świetnie - śmichy, chichy, gwizdy, krzyki. Niech żyje bal!

19:09 Mamy nadzieję, że żadna telewizja zagraniczna tego nie transmituje.

19:07 Mówię to do Państwa posłów ale przede wszystkim mam nadzieję, że mówię to do Polaków.

19:06 Mówiliśmy - "nigdy więcej PRLu. I znowu o Platformie.

19:05 Teraz wystąpienia klubów. Na początek Kuchciński - będzie nudno.

19:04 Piszesz - masz. Skończył. Dorn podziękował "najuprzejmiej"

19:03 Strasznie długo gada ten Kurski. Zmęczył nas.

19:01 Na galerii tłumy. Maciej Knapik z TVN24 żuje gumę.

18:59 Wrócił Dorn. Kurski od razu wystąpił do niego ze skargą.

18:57 A zupełnie inny poseł robi zdjęcia.

18:56 W ławach rządowych "drugi garnitur". Przynajmniej tyle zauważyliśmy.

18:54 Beger przygląda się jakiejś gazecie a poseł "niepodobny zupełnie do nikogo" przegląda katalog z dziełami sztuki.

18:52 Prezydent przywraca dumę: "Gdy na błękitnym niebie wznoszą się F-16 z białoczerwoną szachownicą". Piękne! Pompatyczne.

18:50 Kurski mówi to samo co Tusk, tylko jakby inaczej. A EURO 2012 mamy dzięki "interwencji prezydentów Kaczyńskiego i Juszczenki.

18:47 Kurski poprosił marszałka Dobrosza o uspokojenie opozycji. Dobrosz: "Proszę kontynuować dalej". A potem "o danie szansy Kurskiemu". My byśmy nie dali.

18:46 Mężydło w ławach PO. Chlebowski podgląda mu sms'y.

18:43 Mobilizacja Polacy. Na Londyn. Kurski zapowiada 1% bezrobocie.

18:41 Ależ on... nie zachwyca. Krawat Dorna też nie pasuje do "paska" TVN24. Dorn w pomarańczy a Kurski w bordo.

18:40 Najbardziej poseł Kurski jest dumny z barów mlecznych. Dwa razy o tym mówił.

18:39 Pseudowrażliwość kawiorowej lewicy. Nie wiemy do końca do czego pił poseł Kurski ale brzmi ciekawie.

18:34 Szczypińska nie klaszcze Kurskiemu. Innemu to serce jest przeznaczone.

18:32 Kurski chwali się Skrzypkiem (prezesem NBP). To zakrawa na kiepską komedię.

18:30 Krawat Kurskiego nie pasuje kolorystycznie do czerwonego "paska" TVN24. Albo na odwrót.

18:27 Platforma odmieniona przez wszystkie przypadki i co tylko się da. A Cymański szaleje jak na meczu polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

18:25 Chyba jednak nie "nowa" a stara, bo oni tak już dwa lata.

18:22 Teraz Kurski. Będzie hardcorowo. I na początek przejechał się po Platformie. To chyba taka "nowa świecka tradycja"

18:20 Dorn "najuprzejmiej" dziękuje mówcy. To już drugi raz - wcześniej tak samo było u Szmaji

18:17 Zakłóceń nie powoduje na pewno Suski (który pisze smsy i pokazauje je koleżance z lawki), bo ten siedzi za daleko

18:14 Kuchciński rozmawia przez telefon. kurski też ale Kurskiemu przerywa albo nie dosłyszy. Może zakłócenia powoduje Kuchciński, który siedzi tuż przed nim.

18:13 Strasznie niespokojni są posłowie PiSu. A przecież prowadzą w sondażach. Zupełnie ich nie rozumiemy. Zresztą nie pierwszy raz.

18:07 Tusk cytuje Brata Jarka, który miał kiedyś powiedzieć, że rewolucję moralną uda się zrobić z Lepperem i Giertychem. My już wtedy wiedzieliśmy, że się nie uda.

18:00 Tusk dziś jedzie populistycznie - nawet ładne

17:59 A znacie zespół DORN?

17:56 "Później" to znaczy, wtedy kiedy będzie trzeba prowadzić kampanię wyborczą lub tworzyć rząd

17:55 Tusk jak zwykle bojowo (to kapitulacja rządu...), tylko co będzie później...

17:52 Okazuje się, że nie zatytuowaliśmy tej notki. Ale skucha

17:50 Dorn jakiś zafrasowany

17:44 Współcześni kapciowi zostali w MSZ. Dobre!

17:42 Na sali frekwencja średnia - realizator w TV na razie upodobał sobie Cymańskiego (pije Coca - Colę) i Szczypińską... i Suskiego, który się zamyślił i podrapał po brodzie.

17:36 Życie publiczne (albo pollityczne) prostytuuje (jak to się pisze) się (przez PiS)

17:35 Zaczynamy z opóźnieniem, bo po pierwsze Sejm tez zaczął z opóźnieniem a po drugie dlatego że Szmajdziński rozpoczął od stwierdzenia, które nas powaliło "sondaże są druzgocące dla PiS". Akurat, to jest jedyna rzecz, która dla tego rządu nie jest druzgocąca. Śmiech posłów Suskiego i Cymańskiego jak najbardziej zasłużona.

czwartek, 23 sierpnia 2007
Dzień jak co dzień

 
11:37 Podobno dziś już niewiele się w sejmie wydarzy. Zaplanowany jest występ Łyżwińskiego ale nie wiadomo czy przyjdzie, bo podobno jest chory...
11:10 Konferencja pięciu sprawiedliwych powoli się kończy, jest nudna i sprowadza się do hasła: Kaczmarek oopowiada bzdury. Mariusz Kamiński (szef CBA) uznał, że nie boi się komisji śledczej tylko wykorzystywania jej na potrzeby kampanii wyborczej (sic!). Pan Kamiński pochwalił się za to zatrzymaniem przez CBA Batmana. My byśmy Batmana raczej zatrudnili...
10:45 Mamy Dorna i jego "predecyzje" w dźwięku (mp3)
Player
10:44 Poprzedni wpis jest z 10:30 ponieważ pisaliśmy go 14 minut
10:30 Tymczasem w sejmie jakaś pani poseł poprosiła żeby marszałek Dorn mówił wyraźniej (Likwidator przekazał ustalenia [on nazywa to predecyzje] konwentu - posłowie dostaną stenogramy z posiedzenia speckomisji i ewentualnie jutro informacja przewodniczącego speckomisji zostanie przedstawiona na utajnionym forum sejmu - my chyba też nie dość jasno to relacjonujemy ale się staramy) na co właściciel najbardziej znanej Saby w Polsce powiedział, że jest ułomny i stara się być prezcyzyjny i przeszedł do kolejnego punktu... Jasne, prawda?
10:25 Przypomnijmy jak rozpoczęła się kariera polityczna magistra prawa z Uniwersytetu Jagielońskiego (średnia ocen 3,84) a późniejszego ministra sprawiedliwości prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry
Dziękujemy Leszku Millerze!!!
10:17 Rozpoczęła się konferencja Ziobry i innych. Na początek pan minister podzielił się z nami radości, że spotyka się z dziennikarzami w kancelarii premiera.
9:31 Już druga przerwa - może utajnią obrady... albo i nie
8:45 Choć spodziewamy się emocji, to nie wydaje nam się żeby w umierającym powoli sejmie było tak gorąco jak chociażby na Tajwanie
8:41 Dziś szykuje się kolejny "ciekawy" dzień.
O 9:00 ma wystartować sejm a na 10:00 zaplanowana jest konferencja pięciu "sprawiedliwych": Ministra Sprawiedliwości – Zbigniewa Ziobry, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – Władysława Stasiaka, Ministra Koordynator ds. Służb Specjalnych – Zbigniewa Wassermanna, szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Bogdana Święczkowskiego oraz szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego – Mariusza Kamińskiego. Chodzi oczywiście o historie, które od kilku dni opowiada Janusz Kaczmarek.
środa, 22 sierpnia 2007
Sejm kolejna zadyma

14:14 Namierzyliśmy jeszcze jedno ciekawe zdjęcie własciciela Saby

Ludwik Dorn

14:00 No i że co?? Koniec? Eee...

13:26 "Najważniejsze jest doprowadzenie do samorozwiązania tego sejmu." Brawo Marszałek!

13:23 Podobno się dogadali i będzie spokój. Nie bardzo w to wierzymy...

13:07 Przerwa trwa. My ledwo...

12:31 O 12:55 mają zostać wznowione obrady ale wcześniej Ludwik Dorn ma zamiar zrobić konferencję prasową. To fajnie. Może znów będzie to konferencja pod tytułem: Katarzyna Kolenda Zaleska pyta - Ludwik Dorn nie odpowiada.

12:15 Najpopularniejszy na YouTubie film z Dornem w roli głównej

 


12:10 Kolejna przerwa. Dorn do Giertycha: Uzależnianie obrad sejmu od zeznań Janusza Kaczmarka przed speckomisją to pomysł osobliwy. My tych osobliwości widzimy więcej...

12:00 To chyba nasze ulubione zdjęcie marszałka D.

Ludwik Dorn

11:36 A tymczasem w Rosji:

Rosja/ Podpaliła byłemu mężowi członek 

22.8.Moskwa (PAP/Reuters) - Po trzech latach wspólnego
zamieszkiwania od uzyskania rozwodu była żona podpaliła byłemu
mężowi... penisa - podała w środę moskiewska milicja.

Do zamachu na męskość eksmałżonka doszło, kiedy mężczyzna popijał
wódkę, siedząc nago przed telewizorem.

"Było to straszliwie bolesne. Paliłem się jak pochodnia. Nie
mam pojęcia, co ja takiego zrobiłem, żeby sobie na to zasłużyć" -
wyznał nieszczęśnik gazecie "Twoj Dień".

Jak powiedziała rzeczniczka milicji, trudno przewidzieć, czy
poszkodowany w pełni dojdzie do siebie. (PAP)

11:33 Depesza PAP:

Zapowiadany na środę, 22 sierpnia, o godz. 15.45 briefing 
marszałka Sejmu Ludwika Dorna i przewodniczącego Zgromadzenia
Narodowego Demokratycznej Republiki Konga Vitala Kamerhea został
odwołany.
Pytanie brzmi: Czy w Kongu też dzieją się takie rzeczy?

11:08 Przez chwilę w sejmie było nawet gorąco ale na razie jest spokój, bo jest przerwa. Oczywiście wszystko za sprawą Ludwika Dorna, któremu nie bardzo pasuje wprowadzenie do porządku obrad głosowania nad odwołaniem samego siebie. Gdzie Dorn tam i Saba - "W imieniu Saby dziękuję za zainteresowanie tak wybitnego polityka (Giertycha) jej istnieniem".

Na razie w oczekiwaniu na kolejne emocje proponujemy przerwę muzyczną

11:06 Zaczynamy z opóźnieniem, bo musieliśmy trochę popracować.

piątek, 08 grudnia 2006
Kolejny kryzys - relacja, której nie było

Rano wyszedł Donald Tusk i powiedział, że proponuje wiosenne wybory i wywalenie Leppera i Giertycha za poparcie budżetu

Donald Tusk

Kilka godzin później ustami Ludwika Dorna (tego od burej suki) PiS odrzuciło propozycję dziękując za miłe słowa Donalda

Ludwik Dorn

Kilka minut po zakończeniu konferencji PiSu, briefing zrobił Bronisław Komorowski. Jego zdaniem PiS chce za wszelką cenę utrzymać władzę i dlatego nie zgodził się na propozycję PO

Bronisław Komorowski

Wysililiśmy się na podsumowanie ostatnich kilku godzin: nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda!!!

I właśnie dlatego jest to relacja, której nie było...

A jakby tego było mało - gość Jacka Żakowskiego w Poranku, pan Paweł Frankowski, przewodniczący powiatu łódzkiego Samoobrony uświadomił nam, że humor Barei nie musi być tylko fikcją.

Aha, Ania Laszuk w dzisiejszym komentarzowym przeglądzie prasy sprzedała newsa, z którego mogliśmy się dowiedzieć, kto tak naprawdę jest dzieckiem Anety K.

 
1 , 2

Add to Google


My site is worth $522,253.
How much is yours worth?

darmowe liczniki