Tiruriru
Kategorie: Wszystkie | Agencje donoszą | Dzwonki | Forum | Kaczki | Listy | Lustracja | Program | Relacje | Wideo
RSS
wtorek, 28 lutego 2006
Sodoma i Gomora czyli recenzja w Naszym Dzienniku

"W ubiegły piątek odbyła się w kinach premiera "Tajemnicy Brokeback Mountain", opartej na noweli Annie Proulx pt. "Brokeback Mountain". W reklamach tego filmu, który zdobył aż osiem nominacji do Oscara, pojawiają się słowa: "Miłość ponad wszystko...". Mowa tu o wynaturzeniu, jakim jest homoseksualizm!"

Całość arykułu dostępna jest tu.

Dla porównania postnowiliśmy znaleźć recenzję w innej gazecie (lub czasopiśmie).

Padło na Tygodnik Powszechny.

Jakby dwa różne filmy, nieprawdaż?

Lux Veritas nie przeprosi
Lux Veritas musi przeprosić Owsiaka. Cały artykuł tutaj. Nas interesuje tylko jeden fragment, który musi być powtarzany jak mantra na antenie TV Trwam przez siedem kolejnych dni:

"Fundacja Lux Veritatis przeprasza fundację WOŚP za wyemitowanie komentarza do filmu "Przystanek Woodstock - przemilczana prawda", który zawierał nieprawdziwe treści w zakresie informacji, że organizatorzy zezwalają na rozpijanie młodzieży, na polu namiotowym istnieją oflagowane punkty dystrybucji marihuany i jest ona rozpowszechniana wśród uczestników imprezy, a na ziemi pełno leżących ludzi odurzonych narkotykami. Oraz, że impreza ma satanistyczny charakter"Tyle decyzji sądu. Mamy jednak nadzieję, że Ojcu Dyrektorowi nie zmięknie rura i widzowie TV Trwam usłyszą coś zupełnie innego:

"Fundacja Lux Veritatis przypomina że film "Przystanek Woodstock - przemilczana prawda", który zawierał prawdziwe treści w zakresie informacji, że organizatorzy zezwalają na rozpijanie młodzieży, na polu namiotowym istnieją oflagowane punkty dystrybucji marihuany i jest ona rozpowszechniana wśród uczestników imprezy, a na ziemi pełno leżących ludzi odurzonych narkotykami. Oraz, że impreza ma satanistyczny charakter, można kupić w naszym sklepie wysyłkowym już za 59,90 PLN."
Do kościoła na kawę?

Teksański kościół baptystów chce przyciągnąć więcej młodych wiernych, przekształcając swoją bibliotekę w kawiarnię i galerię.

Na taki pomysł przyciągnięcia młodzieży wpadł wielebny Charles Whitmire.

Wielebny nabył już ekspres do kawy, młynki do kawy i inne niezbędne, na które w sumie wydał około 4 tys. dolarów. Razem z sześcioma wolontariuszami nauczył się fachowego parzenia kawy.

Kawiarnia Connexion Cafe & Gallery działa od 17 lutego. Można tam nie tylko napić się kawy, ale i zostawić datki na kościół.


A u nas młodzież sama się garnie do wizyt w świątyniach...

Co kraj to obyczaj

Jezus plamisty

Pracownik sklepu z narzędziami ze stanu Connecticut sprzedaje na internetowej aukcji kawałek blachy z plamą oleju, która przypomina wizerunek Jezusa Chrystusa.

23-latek ma nadzieję, że nabywca kawałka blachy dopatrzy się w plamie oleju świętego wizerunku.

Osoby, które oglądały metal, nie są zgodne - niektóre twierdziły, że widzą raczej wokalistę The Doors, Jima Morrisona.*

Aukcja na portalu eBay rozpoczęła się w środę od ceny wywoławczej 19,95 dolara. Licytacja kończy się 1 marca.W Polsce na pewno taka aukcja obraziłaby czyjeś uczucia religijne... i ten ktoś wytoczyłby proces... i stał się sławny.

*
Jim Morrison (poeta) napisał kiedyś: "Cure blindness with a whore's spittle".

PS. Pragniemy niniejszym przypomnieć, że nie dalej jak dwa lata temu eBay zyskał sławę umożliwiając licytację pięcioletniego tosta z serem, na którym, za sprawą boskiej interwencji, ukazał się wizerunek Matki Boskiej Bolejącej. Niestety nie pamiętamy jaką cenę osiągnął wówczas rzeczony tost.


Koniec prześladowań przez naszą redaktor naczelną
Pan Prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział, że chce przygotować zmiany w prawie, które uniemożliwią zwolnienie z pracy dziennikarza, który nie zgadza się z redaktorem naczelnym. Hurra! Nie wywalą nas z pracy. Inne złote myśli Pana Prezesa.
poniedziałek, 27 lutego 2006
Ptasia grypa w Polsce?
Wielkimi krokami do kraju zbliża się ptasia grypa.Sytuacja pozwala nam zapytać: Co się stanie z kaczkami?

Add to Google


My site is worth $522,253.
How much is yours worth?

darmowe liczniki